Morena Taraku ndez rrjetin, shfaqet me bikini dhe super në formë nga pushimet

Morena ndodhet në Tajlandë me pushime, nga ku ka postuar një video ku shfaqet seksi dhe në super-formë.

Morena ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet me bikini, ndërsa para saj ka një pamje spektakolare të natyrës.

“Ëndërr e madhe”, shkruan ajo mbi video.

View this post on Instagram

GREAT DREAM 🐊 ________________________ #phiphiisland #thailand

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on