fbpx

Morena Taraku single?

Bukuroshja Morena Taraku mesa duket është ndarë nga partneri i saj, ku shkruante për të në rrjete sociale kohë më parë, por kurrë nuk e zbuloi identitetin.

Mirëpo duket se romanca nuk ka zgjatur shumë dhe dyshja është ndarë. Përmes një tjetër postimi në ‘Instastory’, Morena shprehet se të jesh single s’do të thotë që je e dobët, por meriton më shumë.

“Të jesh single s’do të thotë që je i/e dobët, do të thotë se je i fortë mjaftueshëm për të pritur atë që meriton.”