fbpx

Morena Taraku ‘tërbon’ ndjekësit pas palestrës, ul tutat dhe nxjerr…

Këngëtarja Morena Taraku gjithnjë komentohet për fotot e saj pikante në rrjete sociale. Ajo komentohet edhe për jetën e saj luksoze dhe këngët.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto mjaft të nxehtë në Instagram. Morena ka treguar trupin perfekt, shumë të tonifikuar pas stërvitjes.

Ajo ka ulur në maksimum tutat e saj të shkurtra duke nxjerrë në pah mbathjet e kuqe dhe abdominalët perfektë.