“Mos rrezikoni”/ Golfistja seksi tregon sesi ish i dashuri i bëri “gjëmën” me fotot intime

Femrat seksi gjithnjë e më shumë po bëhen pjesë e sporteve të ndryshme në mbarë botën.

Një prej tyre është Paige Spiranac, e etiketuar si Kurnikova e golfit konsiderohet si lojtarja më seksi në historinë e këtij sporti. Bukuroshja amerikane ka rrëfyer se ish-i dashuri i saj i ka vjedhur disa foto intime, të cilat i ka ndarë me miqtë e tij.

“Njerëzit gjithmonë ju paralajmërojnë që të mos bëni foto të tilla. Kjo tingëllon si një ide argëtuese dhe seksi, por a ia vlen të rrezikoni? Shumë prej nesh e kanë bërë atë,” – tha Paige Spiranac.

Golfistja e njohur e tregoi incidentin të saj në podcastin e saj “Playing A Round With Paige Renee”.