fbpx

“Mos u bëj shok me burrin në karantinë”! Zaimina jep mesazhin për të gjitha gratë

Zaimina Vasjari di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Së fundmi, ajo ka një mesazh për të gjithë femrat në këto ditë izolimi.

Bukuroshja shprehet se pas punëve dhe kujdesit për fëmijët, e rëndësishme është që të kujdesesh edhe për veten dhe veçanërisht për pamjen.

“Pra, ti lan, shpëlan, gatuan, merr pluhurat, hekuros, ke dhe një fëmijë që do shumë përkujdesje dhe dashuri poor kurrë mos harro të duash dhe veten dhe të kujdesesh për të. Mos u bëj shok me burrin në karantinë, rri po ajo që atij t’i bëjnë sytë 😍 kur të shikon. 🤷🏻‍♀️”.