Mos u habisni! Dasma e Nick Jonas dhe Pryanka Chopras nuk ka mbaruar ende

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra jo më larg se para disa javësh lidhën kurorë.

Ata u martuan në Delhi të Indisë dhe ceremonia ishte shumë e veçantë dhe totalisht tradicionale.

Mirë po për të dy kjo nuk ka qenë e mjaftueshme.Çifti nuk është mjaftuar me ceremonitë.

Ditën e djeshme ata kanë organizuar një ceremoni të dytë me miqtë më të afërt dhe median.

Priyanka kishte veshur një fustan të mrekullueshëm në ngjyrë blu dhe në qafë mbante një varëse me diamantë të mëdhenj, ndersa Nick një kostum në ngjyrë gri të errët.

Festimet do vazhdojnë deri ditën e enjte dhe  do të bëhet një festë madhështore me shumë të ftuar nga “Bollywood”./real-news.tv/

Lër një koment