fbpx

Mos vallë Elvana Gjata dhe Mozzik po na sjellin një bashkëpunim?

E4BC2542-E058-4BA0-AE06-E2A874E31ACD-870x522-1.jpeg

Artistja e njohur shqiptare Elvana Gjata ka kohë që i ka munguar skenës me projekte të reja muzikore.

Dalja e saj e fundit ishte pikërisht te Festivali i Këngës me “Me Tana”.

Por Sipas “Prive” thuhet se Elvana dhe reperi i njohur shqiptar Mozzik kanë bashkuar forcat bashkë për një bashkëpunim.

Deri më tani nuk ka pasur asnjë reagim nga ana e këngëtarëve ndaj nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim.

Me siguri që nëse artistët bashkojnë forcat bashkë do të jetë një super hit.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303