21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Mosha thjesht një numër për aktoren Jane Seymour, ka lënë pa fjalë të gjithë me linjat e saj trupore

spot_img

Aktorja e famshme, Jane Seymour, i ka lënët gjithë pa fjalë me linjat e saj trupore perfekte. Ajo është fotografuar në plazhin e Oahus, në Hawaii teksa mbante veshur një palë rroba banje blu. Ajo dukej në super formë teksa vraponte në plazh me mbesat e saj.Ndërkohë aksesorët që aktorja kishte zgjedhur ishin një palë vathë prej argjendi dhe një varëse.Fituesja e “Golden Globe” mbushi 70 vjeç muajin e kaluar dhe mund të themi se fiziku i saj është vërtetë për t’u admiruar. Jane kohët e fundit zbuloi se ajo ende ka të njëjtën peshë sikur kur ishte 17 vjeçe, ndërsa ndau me ndjekësit sekretet e qëndrimit në top formë në një intervistë për “Loose Women” në muajin shkurt.Në këtë intervistë ajo tregoi se nuk mban dietë dhe ha vetëm gjëra të shëndetshme.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat