27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Moti i keq, aksident në aksin Korçë-Pogradec

spot_img

Pak minuta më parë ka ndodhur një aksident në fshatin  Vashtëmi të Korçës, në aksin nacional Korçë-Pogradec.

Kushtet e këqija klimatike dhe moti i ashpër janë bërë shkaku i aksidentit. Reshjet e mëdha të dëborës që kanë pushtuar zonën juglindore të Shqipërisë.

Sipas të dhënave mësohet se në këtë aksident nuk ka të plagosur por vetëm dëme materiale.

/Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat