fbpx

Moti i keq në Vlorë, vjen apeli i menjëhershëm ndaj qytetarëve

ap.png

Bashkia e Vlorës ka dalë me një apel drejtuar qytetarëve që të tregojnë kujdes pasi moti i papërshtatshëm, shoqëruar me erë të fortë, ka shkaktuar përkeqësimin e  kushteve të detit.

“Të dashur Qytetarë ! Moti i papërshtatshëm, shoqëruar me erë të fortë, ka shkaktuar përkeqësimin e  kushteve të detit. Do ju luteshim të jeni të kujdesshëm për fëmijët dhe për veten nga në det”, thuhet në postimin e Bashkisë.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303