fbpx

Moti i keq/ Policia, apel shoferëve

rruget-bore.jpg

Në vendin tonë kanë rënë reshjet e para të dëborës duke shkaktuar probleme në qarkullimin e makinave në disa zona.

Për këtë arsye, Policia e Shtetit ka dhënë disa këshilla të vlefshme për drejtuesit e mjeteve. Përmes një postimi në Facebook, policia i bën apel shoferëve që të mos bëjnë manovra në rrugë me ngrica dhe dëborë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *