fbpx

Moti për ditën e enjte, 31 dhjetor 2020

motiii-600x360.jpg

Moti parashikohet me kthjellime dhe vranësira të pakta në pjesën veriore.

Era do të fryjë me drejtim Verilindje-Veriperëndim 1-8 m/sek, përgjatë vijës bregdetare kryesisht në brigjet e Jonit me shpejtësi deri në 13 m/sek.

Valëzimi i forcës parashikohet të jetë 3-4 me lartësi vale 1.0-1.5 metër.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303