33.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Moti për ditën e hënë, 11 mars 2019

spot_img

Fillimi javës dt 11 Mars 2019 moti do të jetë i vranët dhe rreshje shiu me stuhi në zonën veriperëndimore, Jugu pjesërisht qëndra do të jetë me vranësira dhe kthjellime. Erdo të jetë e vrullshme me drejtim Jugperëndim (SWmshpejtësi  maksimale deri  në 25 m/sek në bregdet. Dallgëzimi  dtë jetë i forcës 6-7  me  lartësi  vale 2,0 –3,0 metër në det të hapurTemperaturat  do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore         6/17°
Zonat e  ulëta          8/19°C
Zonat  bregdetare   10/20°C
E Hënë 11 Mars  2019

Kosova pë ditën e Hënë dt 11 Mars 2019 moti do të jetë me vranësira dhe rreshje shiu . Temperaturat do të regjistrojnë vlera nga 5° në mëngjes deri në  17°C gradë Celcius në mesditë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat