35.5 C
Tirana
E martë, 16 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Moti për ditën e premte, 8 shkurt 2019

spot_img

E Premte dt 08 Shkurt 2019  moti do të jetë me kthjellime në zonën Perëndimore dhe vranësira mesatare me prani të mjegullës në Verilindje dhe Juglindje. Era do të jetë me drejtim Perëndim (Wmshpejtësi  maksimale deri  në 8 m/sek në bregdet. Dallgëzimi  dtë jetë i forcës 4 me  lartësi  vale 0,5 – 1,0 metër në det të hapur. Temperaturat  me rënie në mëngjes.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore         -3/6°
Zonat e  ulëta          1/15°C
Zonat  bregdetare   6/15°C
spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat