fbpx

Moti për ditën e sotme, e enjte, 23 janar 2020

moti-3.jpg

E Enjte dt 23 Janar 2020 moti do të mbetet i qëndrueshëm me kthjellime dhe mjegull përgjatë luginave të lumenjve. Era do të jetë me drejtim Verilindje (NW) me shpejtësi deri në 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 me lartësi vale 0,3-0,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje të lehtë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  -5/5°C

Zonat e ulëta  -5/15°C

Zonat bregdetare 5/14°C

E Enjte 23 Janar 2020

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303