fbpx

Moti për sot, e enjte 26 mars 2020

moti-re-2-768x307-1-696x411.jpg

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të pasuara nga rreshje shiu të pakta dhe rreshje bore në zonat malore.

Era do të jetë e vrullshme me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi 15-20 m/sek në bregdet.

Valëzimi do të jetë i forcës 6 me lartësi vale 1,5 -2,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rritje në mesditë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303