fbpx

Moti për sot, e enjte 9 prill 2020

Moti, edhe gjatë ditës së sotme do të vijojë të jetë i kthjellët në të gjithë vendin. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-10m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 4 me lartësi vale 0,5-1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë të larta në mesditë.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  2/18°C

Zonat e ulëta  7/25°C

Zonat bregdetare 10/24°C