fbpx

Moti për sot, e hënë 25 maj 2020

Gjatë kësaj të hëne, moti do të jetë mbetet me diell dhe vranësira në zonat malore të cilat do të pasohen nga rreshje lokale shiu në mesditë.

Era do të jetë me drejtim veriperëndim me shpejtësi maksimale deri në 8-15 m/sek në bregdet.

Ndërsa temperaturat do të mbeten kostante.