fbpx

Moti për sot, e mërkurë 3 qershor 2020

Gjatë ditës së sotme, moti do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira në relievet malorë të pasuara nga reshje shiu lokale. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  7/22°C

Zonat e ulëta  8/27°C

Zonat bregdetare 12/25°C