fbpx

Moti për sot, e premte 29 maj 2020

Gjatë kësaj të premte, moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim të pasuara nga reshje shiu me stuhi pasdite.

Era do të jetë me drejtim jug-perëndim me shpejtësi maksimale deri në 8-12 m/sek në bregdet. Temperaturat do të jenë me rënie.