fbpx

Moti për sot, e premte 3 korrik 2020

auto_moti-ne-kosove-2973-1200x630-780x4391558803881.jpg

Gjatë kësaj të premte, moti do të vijojë me diell përgjatë bregdetit, ndërsa në lindje sërish vranësirat do të pasohen nga rreshje lokale shiu, ndërsa temperaturat do të jenë të larta. Era do të jetë me drejtim veriperëndim me shpejtësi maksimale deri në 8 m/sek në bregdet.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore  18/36°C

Zonat e ulëta  22/38°C

Zonat bregdetare 23/35°C

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303