fbpx

Moti për sot, e shtunë 23 maj 2020

Gjatë ditës së sotme, moti do të jetë me diell në zonën perëndimore dhe vranësira në zonat malore të pasuara nga rreshje lokale shiu.

Era do të jetë me drejtim Veriperëndim me shpejtësi maksimale deri në 7 m/sek në bregdet.

Temperaturat do të vijojnë me rritje.