28.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Moti sot, 21 dhjetor 2018

spot_img

Ditën e premte do të kemi kthim të reshjeve të shiut në të gjithë territorin.

Meteorologët parashikojnë që paraditja do të ketë mot të kthjellët, ndërsa pasdite në të gjithë vendin do të ketë reshje shiu.

Sa i përket temperaturave ato do të vijojnë të jenë të qëndrueshme dhe jo normale për stinën.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat