fbpx

Motori përplas biçikletën, i riu dërgohet me urgjencë në spital

800-0-34cef8539e366ff17a8f31036147f0ab.jpg

Një aksident është regjistruar sot në mbrëmje në Elbasan, ku një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ndodhi rreth orës 19: 20, në lagjen Emin Matraxhiu.Burime zyrtare nga policia bënë me dije se motomjeti me drejtues shtetasen I. E., 32 vjeçe, ka aksidentuar biçikletistin, shtetasin K. S., 33 vjeç.Për pasojë është dëmtuar shtetasi me inicialet K. S., i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303