Mozzik dhe Loredana në top 10-shen në Amerikë

Dyshja më e përfolur e showbizit Loredana dhe Mozzik, duket se nuk po ndalen me sukseset e tyre.

Pas bashkëpunimit mes tyre me këngën Romeo&Juliet’, çifti pati një sukses të jashtëzakonshëm i cili i kaloi përtej kufijtë.

Ata ishin të ftuar në radion e famshme gjermane ‘BigFM’, e pas kësaj ata u përfolën nga mediat zvicerian duke e quajtur Loredanën si ‘Mbretëresha e muzikës’.

Por sukseset nuk ndalojnë këtu pasi kënga arrititi mbi 8 milionë klikime, tani dyshja u klasifikua edhe në Shtetet e Bashkuara të Amerikës në top 10-shen më të mirë.

Sipas listës Amerikane ‘Genius’ ata renditen në vendin e 10-të.

Loredana dhe Mozzik pritet të publikojnë edhe një këngë të re të titulluar “Tom&Jerry”./real-news.tv