fbpx

Mozzik flet si rrallëherë për problemet e tij me shëndetin mendor

C7488A2B-D499-472C-BE6A-79B48FF093D3.jpeg

Problemet me shëndetin mendor janë kthyer në një nga shqetësimet më të mëdha për njerëzit në ditët e sotme. Personazhe të shumtë publikë kanë ndarë eksperiencat e tyre të vështira, mes së cilëve së fundmi dhe Mozzik. Reperi ka treguar përmes disa postimeve në rrjete sociale se vuan nga ankthi.

“Është e trishtë sepse ankthi nuk më lë t’i shijoj gjërat aq sa duhet në këtë moshë. Le të themi se dhe ankthi im ka ankth”, shkruhet në postimet e shpërndara nga reperi. Kujtojmë që Mozzik publikoi pak ditë më parë duetin e rradhës me partneren, Loredanën.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303