fbpx

MSH informon: 19 pacientë të shtruar, 3 prej tyre janë….

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije sot se situata në spitale paraqitet e qëndrueshme prej ditësh. Aktualisht në dy spitalet COVID janë të shtruar 19 pacientë dhe vetëm 3 prej tyre janë në terapi intensive.

Kujtojmë që në 24 orët e fundit rezultuan pozitivë me koronavirus 18 persona.