fbpx

Muaj të tërë pa u parë bashkë, Mozzik takon vajzën e tij dhe fotot flasin vetë

mozzik-1-600x471.jpg

Prej 3 muajsh, reperi i njohur shqiptar, Mozzik nuk ka mundur të shihet me të bijën e tij Hana.

Gjatë një interviste, Mozzik tregoi se komunikonte çdo ditë me të, mirëpo nuk ishte aspak e njëjta gjë si ta takonte live.

Fatmirësisht, ditët e vuajtjes dhe mallit morën fund, pasi sot reperi ka udhëtuar drejt Zvicrës për të takuar vogëlushen e tij.

Në InstaStory, ai ka ndarë fotot më të ëmbla me Hanën, teksa kanë veshur atlete matchy-matchy me njëri-tjetrin.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303