fbpx

Mungoi në “Për’puthen”, vjen reagimi i parë nga Bora Zemani: Silluni mirë…

Bora-1-1.jpg

Moderatorja e “Për’puthen”, Bora Zemani edhe ditën e sotme ka munguar në program.

Konkurrentja Ana Lleshi, e cila po e moderon emisionin e dashurisë, bëri të ditur se Bora ka munguar për shkak të një problemi shëndetësor.

Sonte, ajo e ka ndjekur nga shtëpia dhe përmes një postimi në Instastory shkruan: “Edhe sëmurë nuk rri dot pa e ndjekur Përputhen”.

“Silluni mirë” shkruan më tej ajo për konkurrentët.

Ende nuk dihet se çfarë problemi shëndetësor ka dhe se kur do të rikthehet në program.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303