18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Mustedanagiç publikon listën e Kombëtares U17, ja emrat surprizë…

spot_img

Trajneri i Kombëtares U17, Xhemal Mustedanagiç ka publikuar listën e lojtarëve turneun zyrtar të UEFA-s, që do të zhvillohet nga data 15 tetor deri në 29 nëntor.

Bie në sy që ka lojtarë që luajnë në Shqipëri, Itali, Angli, por dhe nga Kosova. Plot 8 futbollistë janë që luajnë në Shqipëri, ndërsa është dhe Diellor Biseni, i cili luan tek skuadra e Lirisë së Prizrenit.

Kundërshtarët e Shqipërisë U17 do të jenë Azerbajxhani, Norvegjia dhe Çekia.

Lista e publikuar nga Mustedanagiç
spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat