fbpx

Muzika “tironse” ndez Amfiteatrin e Liqenit

tirona.png

Zërat më të mirë të Shqipërisë së mesme u mblodhën mbrëmjen e së mërkurës te Amfiteatri i Liqenit.

Nën kujdesin e Bashkisë së Tiranës, për publikun kryeqytetas erdhi “Ti Tironë, dashni e modhe”, duke bërë bashkë të gjithë ata që e duan muzikën “tironse”.

Sinan Hoxha, Valbona Mema, Greta Zani, Xhavid Dedej, Pajtim Struga, Altin Shira dhe Ansambli i Këngëve dhe Valleve ndezën atmosferën në Kodrat e Liqenit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *