fbpx

Muzika “tironse” ndez Amfiteatrin e Liqenit

Zërat më të mirë të Shqipërisë së mesme u mblodhën mbrëmjen e së mërkurës te Amfiteatri i Liqenit.

Nën kujdesin e Bashkisë së Tiranës, për publikun kryeqytetas erdhi “Ti Tironë, dashni e modhe”, duke bërë bashkë të gjithë ata që e duan muzikën “tironse”.

Sinan Hoxha, Valbona Mema, Greta Zani, Xhavid Dedej, Pajtim Struga, Altin Shira dhe Ansambli i Këngëve dhe Valleve ndezën atmosferën në Kodrat e Liqenit.

Lër një koment