fbpx

“Muzikë e re, model flokësh i ri”, ja si nis ky vit për Miley Cyrus

GettyImages-1159480308.jpg

Për Miley Cyrus ndryshimet nuk paskan të sosur. Pas divorcit nga aktori Liam Hemsworth dhe nisja e një romance të re me Cody Simpson këngëtarja vijon me ndryshimet në jetën e saj.

Kësaj here radhën e kanë flokët.

Vetë këngëtarja ka shpërndarë nje foto në të cilën duket shumë ndryshe. E veshur thjeshtë dhe pa make up, ajo pozon duke treguar flokët e saj të prera dhe balluket.

“Model flokësh i ri, vit i ri, muzikë e re”, shton në përshkrim Miley, duke paralajmëruar kështu dhe projekte të reja muzikore.

View this post on Instagram

New hair. New year. NEW MUSIC. 💀

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Kujtojmë gjjthashtu se ky nuk është postimi i parë i këngëtares ku përmend nisjen e vitit të ri. Më datë 1 Janar në llogarinë e saj në “Instagram” Miley hodhi nje video ku përmblidhte dekadën që lamë pas me titull: “10 vite në 10 minuta, Viti i ri nis tani”.

Miley Cyrus e nis vitin duke reflektuar/ Kujton momentet më të bukura me ish bashkëshortin(VIDEO)

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303