fbpx

Na bëjnë sytë? Luana i zbulon të gjitha në klipin e ri

Luana Vjollca mesa duket i ka hyrë seriozisht rrugës së muzikës.

Përpara dy ditësh, Luana publikoi videoklipin e saj më të ri në bashkëpunim me grupin TNT me këngën “Moj bjondinë me sytë e zi”, por ajo ccfarë tërhoqi më shumë vëmendjen në klip, ishte gjoksi i saj, i cili pothuajse dukej i gjithë.

Luana shfaqet në klip e veshur me një fustan të bardhë, flokët e lëshuara dhe buzët e kuqe si qershi.