fbpx

“Na u ça k***”/ Kërcet keq sherri në kuzhinën e Renatos

Screenshot_1-5.jpg

Emisioni “Kuzhinën e Ferrit” në Top Channel është shndërruar në një konkurrim ku nervat dhe sherret janë të shumta.

Mbrëmjen e sotme situata ka agravuar rëndë.

Një prej konkurrentëve nuk ka duruar më dhe ia ka plasur shef Renatos.

I pyetur nga shefi se çfarë tha kur iku nga frigoriferi, Erioni ia ka thënë troç.

“Do ta dish? Epo… Na u ça ka**”

Renato i kërkoi të dalë nga kuzhina.

I pyetur pse e bëri atë veprim, Erioni tha:

“Vetë e kërkoi. Jam përmbajtur goxha”

Plas keq në kuzhinën e ferrit on Vidnews.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *