fbpx

“Nami sot nami”, Artan Hoxha publikon foton që po ‘thyen’ rrjetin: Kudo që shkon shikon vetëm…

1200-630-61213f35cc510.jpg

Gazetari Artan Hoxha ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale vëmendjen që iu dha vizitës që bëri sot në Tiranë, zyrtari i lartë Amerikan, Gabriel Escobar.

“Nami sot nami…

Ngado që hedh sytë, kudo që shkon, dëgjon vetëm biseda dhe shikon vetëm lajme të tipit:

Eskobari vizitoi SHQUP-in!

Eskobari takoi Ramën!

Eskobari takoi Xhaçkën!

Po pasdtaj?!

Eskobari ka vizituar edhe Shtëpinë e Bardhë në Washington, madje edhe me të birin përdore dhe nuk është bërë qameti”, shkruan Hoxha.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303