fbpx

Naomi Campbell rikthehet në pasarelë dhe duket e mrekullueshme

model-naomi-campbell-walks-the-runway-during-the-valentino-news-photo-1124223767-1548270776.jpg

Naomi Campbell vazhdon të tregojë se mbetet ikona e modelingut dhe di të pushtojë një sfilatë të tërë.

Shfaqja e Naomi-t në pasarelën e shtëpisë së modës “Valentino”, jo vetëm që ishte një surprizë, por ajo bëri edhe mbylljen e saj.

Rikthimi triumfues i supermodeles për markën e njohur erdhi pas 14 vitesh!

Campbell u shfaq me një fustan të gjatë të zi tyli, i cili ishte krejtësisht transparent. Në këtë mënyrë gjoksi i 48-vjeçares ishte shumë i dukshëm

“Urime për një moment historik, të bërë në një mënyrë kaq elegante, nuk duhej thënë asnjë fjalë. E bekuar që jam pjesë e një momenti të tillë të pabesueshëm dhe magjepsës”, shkroi Naomi në mbishkrimin e fotografisë.

https://www.instagram.com/p/Bs_a31hABLy/

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303