fbpx

Nard Ndoka, ironi të paparë me Ramën: I propozon postin President të…

ndoka-rama-1.jpg

Në lidhje me deklaratën e djeshme të Lulzim Bashës se Rama i ka ofruar një marrëveshje ku Basha të bëhej kryeministër dhe Rama president, ka reaguar edhe ish-deputeti Nard Ndoka.

Nard Ndoka e këshillon me ironi Ramës të bëhet President i klubit të futbollit “Flamurtari”, i cili është edhe ekipi i qytetit të Vlorës, ku kryeministri ka dalë si deputet i zonës.

Advertisement

“Një zgjidhje e mirë, mbasi don të jesh President patjetër”, shkruan Ndoka krah fotos ku i sugjeron kryeministrit të bëhet president i Flamurtarit.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303