fbpx

Ndahet nga jeta Ushtaraku i njohur, Zv.Ministri fjalë prekëse: Lamtumirë, do mbetesh në zemrat tona…

pet.jpg

Zv.ministri i Mbrojtjes, Petro Koçi ka dhënë pak më parë lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta ditën e djeshme të ushtarakut dhe veprimtarit të njohur mirditor Ndue Dodaj.

“Lamtumire mirditori i vecante Ndue Dodaj!

Do mbetesh ne zemrat tona kuqezi, ushtarak shembullor, burreror i rralle dhe njerezor i hyjte!”, shkruan Petro Koçi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303