Ndër femrat më seksi në botë, modelja ekspozon trupin

Modelja e famshme braziliane, Adriana Lima prej vitesh ka mbajtur epitetin e femrës më të bukur dhe më seksi në botë.

Ish-modelja e Victoria’s Secret në imazhet që ka publikuar ka dëshmuar se ende mban këtë epitet teksa nuk hezitoi të shfaqet pa grim gjatë pushimeve.

38 vjeçarja ekspozoi linjat e mrekullueshme në bikini me ngjyrë të zezë ndërsa fytyra pa grim ia shtonte hijeshinë.