27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Ndërprenë numërimin prej 5 orësh, ç’po ndodh në Gjirokastër? Vjen lajmi i fundit

spot_img

Ndërsa prej 5 orësh ishte ndërprerë numërimi i votave në Gjirokastër, mesa duket ‘komisionerët’ e tre forcave politike i janë rikthyer punës.

Ata u shprehën se ishin të lodhur dhe për këtë arsye shkuan të pushonin 5 orë për t’u rikthyer në orën 10:30.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat