fbpx

Ndërron jetë aktorja e njohur shqiptare

rip-696x423-3.png

Aktorja e njohur, Leze Qena ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 85 vjeçare.

Bëhet me dije se Qena ka qenë e shtruar në spital në fillim të marsit, ku gjendja shëndetësore nuk ishte aspak e mirë.

Leze dhe pse në moshë të madhe ka qënë aktive deri para pak muajsh, ku së fundi ishte pjesë e serialit Cka ka shpija.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303