Ndërron jetë komediani i njohur amerikan

aktoro.jpg

Ka ndërruar jetë ditën e djeshme aktori dhe komediani i njohur amerikan, Kevin Barnett. Aktori vdiq në moshë të parakohshme, pikërisht 32 vjeç.

Ende nuk dihet shkaku i vdekjes së tij, por mësohet se ai ka qenë duke pushuar në Meksikë.

Kevin ka aktruar në shumë filma dhe shfaqje komike, ku dy më të famshmit dhe të pëlqyer nga amerikanët janë ‘Broad City’ dhe ‘The Carmichael Show’.

32-vjeçari ka shkruar dhe ka vendosur në jetë shumë shfaqje të ndryshme komedie./real-news.tv

scroll to top