30.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ndërron jetë vokalisti i grupit të famshëm botëror

spot_img

Vokalisti i grupit të famshëm ‘Prodigy’ ka ndërruar jetë në moshën 49-vjeçare në shtëpinë e tij.

Ende nuk dihen shkaqet kryesore të vdekjes së tij pasi për këtë janë duke punuar ende ekspertët.

Keith Flint njihej për karakterin e tij unik me flokët e verdhë, pirsing dhe tatuazhe.

Keith u bë një nga figurat më të njohura në Britani në vitin 1990.

Disa nga hitet më të njohura të Prodigy janë: “Firestarter” dhe “Breathe”./real-news.tv

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat