23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Ndeshja Shqipëri-Turqi, super atmosferë nga tifozët kuqezi

spot_img

Edhe pak na ndan nga ndeshja e sotme Shqipëri-Turqi në stadiumin ‘Loro Boriçi’ në Shkodër.

Kjo ndeshje është mjaft e rëndësishme për fatin e këtyre eliminatorëve.

Mijëra tifozë kuqezi janë nisur drejt Shkodrës ku do të shohin ndeshjen e sotme, ku ata kanë filluar një super atmosferë në qytet.

Shumë prej tyre ndodhen në lokale, restorante dhe stadium për të ndjekur ndeshjen e sotme.

Të veshur me fanellën kuqezi, tifozët kanë ndezur Shkodrën me festën e tyre./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat