17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Ndiqej nga policia britanike, humb jetën shqiptari

spot_img

Para një muaji, një shqiptar 26-vjeçar u shpërngul nga Shqipëria për të jetuar në Angli dhe për të ushtruar profesionin e tij, atë të berberit.

Por, Franci Çoku nga Divjaka, nuk ka mundur të realizojë ëndrrën e tij dhe jetën që dëshironte, pasi ditën e djeshme ai ndërroi jetë.

Duke dalë nga puna, Franci vuri re që policia britanike e kishte ndjekur dhe ai menjëherë u arratis që policia mos ta ndalonte dhe ta kapte atë.

Por 26-vjeçari në ato momente pësoi atak kardiak, ku si pasojë i mori edhe jetën duke i lënë përgjysmë ëndrrat e të riut nga Divjaka./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat