27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Ndodh incidenti i papritur në qendrën e votimit në Dibër, ndërhyn policia, dalin detajet e para

spot_img

Një incident sapo ka ndodhur së fundmi në Dibër. Raportohet se policia ka qenë e pranishme në një qendër votimi.

Në një moment brenda qendrës u bë një fluks njerëzish, nga vëzhguesit e shumtë që paraqiteshin.

Më pas ka pasur përplasje mes policisë dhe një prej vëzhguesve.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat