fbpx

Ndodh në Vlorë/ Kapet 38-vjeçari, ç’i gjetën efektivët në shtëpi ‘që e fundosi’ vlonjatin?

kapet.jpg

Policia e Vlorës ka kapur në flagrancë një 38-vjeçar ndërsa i kanë sekuestruar një sasi farash të dyshuar kanabisi

Vlorë

Specialistët për Hetimin e Trafiqeve dhe Narkotikëve arrestuan në flagrancë shtetasin E. F., 38 vjeç, banues në Vlorë, pasi në lagjen “24 Maji”, gjatë kontrollit fizik të ushtruar ndaj tij, Policia gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale një sasi farash të dyshuar kanabisi.

Materialet iu dërguan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprën penale “Prodhim dhe shitja e narkotikëve”.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303