fbpx

Ndodh në Vlorë/ Vidhen dokumentat e rëndësishme në zyrat e këshillit të qarkut

VLORE.jpg

Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Pallatin e Kulturës në Vlorë, ku një persona ende i paidentifikuar ka vjedhur disa dokumente në zyrtar e Qarkut.

Njoftimi i Plotë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 11.10.2021, rreth orës 23:30, tek Pallati i Kulturës, Vlorë, dyshohet se një shtetas ende i paidentifikuar, ka vjedhur me thyerje në zyrat e qarkut, ku ka marrë disa dokumente.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe fiksimin e çdo prove materiale që do të çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303