27.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

“Ndryshimi do të vijë”, Paloka: Prisni, bastionet e PD-së s’janë numëruar

spot_img

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike në Durrës, Edi Paloka nëpërmjet një komunikimi për mediat deklaroi se shqiptarët votuan ndryshimin.Ai gjithashtu theksoi se rezultati do të shihet kur të numërohen bastionet e djathta, të cilat sipas tij nuk kanë filluar ende.

“Tani po i del boja, ishte strategji e Ramës për të nxjerrë qendrat e votimit që janë bastionet e PS. Bastionet e PD s’janë numëruar. Prisni, ajo që kemi thënë, do të dalë. Qytetarët shqiptarë kanë votuar për ndryshimin, ndryshimi do të vijë. Në 2017 nuk pati asgjë në Maminas, ne presim ndryshim të thellë në Durrës dhe në të gjithë Shqipërinë”, tha Paloka.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat