fbpx

Ndryshimi i Ilda Bejlerit gjatë 10 viteve

ilda-bejleri-1_1482050270-8841842.jpg

Moderatorja seksi e emisionit sportiv, Ilda Bejleri gjithmonë ka tërhequr vëmendje me fotot në rrjetet sociale.

Ajo është mjaft aktive në Instagram.

Si shumë të famshëm të tjerë, duket se dhe ajo i është bashkuar trendit të ri të sfidës 10 vjeçare duke postuar një fotografi të saj para 10 viteve.

Vetëm 21 vjeç ja si dukej Ilda.

Mund të themi se bukuroshja nuk ka ndryshuar aspak dhe ruan të njëjtin ritëm./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303